Ökoskautide suvepäevad ja Ökomatk 2018
14. juuni 2018

Ökomatk 4-6 juuli - kokkulepitud piirkonnast liigub grupp osalejaid tehnilise toe saatel jalgratastel Raplamaale Rapla valda, Tamsi külla. Matka planeerivad grupid ise enne matka. Matka käigus on kaks ööbimist varem planeeritud asukohtades. Matka orienteeruv pikkus on 80-100km. Matka käigus külastatakse vaatamisväärsuseid ja muuseume, mis jäävad tee peale. Matk on eelkõige 10+ aasta vanustele osalejatele. Võimalusel saavad liituda nooremad viimasele etapile 6 juulil, kuid selle kohta lisame täiendava info.

Ökoskautide suvepäevad "Bushcraft - Metsakäsitöö" 6-8 juuli - Toimub Kandi talus, Tamsi külas Rapla vallas Raplamaal. Lähimad külad on (Kuimetsa ja Habaja). Laager on organiseeritud telklaagrina. Korraldajad püüavad leida kõigile osalejatele telki, kuid palume arvestada, et telki on vaja osalejale kaasa anda lapsevanema poolt. Laager on eel-laagriks Inglismaale sõitjatele.

Laagrist võtavad osa kõik vanusegrupid, külalis-skaudiüksus ja piiratud arv teisi külalisi. Orienteeruv osalejate arv on 50.

Infokiri: Infoleht.pdf

Registreerumine: goo.gl/forms/8KvWNDVhrUFP3lUI2